Sağlıklı Yaşa Kariyerin Olsun

Sağlıklı Yaşa Kariyerin Olsun

Başarılı Bir Kariyere Sahip Olmanın Yolu

İnsanlar doğarlar yaşarlar ve ölürler kimileri hiç doğmamış gibi yaşar, kimileri hiç ölmemiş gibi!

Hem sağlıklı olup hem de düzgün bir fiziksel görünüme ve iyi bir kariyere sahip olmak istiyorsan, elinde tuttuğun kitap, tam sana göre!

Sağlıkla kariyerin nasıl ayrılmaz bir bütün olduğunu gösteren, bunun yanı sıra beslenme yöntemlerinden gün içinde yapılabilecek egzersizlere, kişisel gelişimden insan ilişkilerine kadar pek çok konuda bilgi veren bu kitap, motivasyonunuzu yükseltirken plânlı çalışmanın ve iş hayatında başarılı olmanın da yollarını gösteriyor.

Sağlıklı yaşam koçu ve beden bilgesi Fırat Çakır’ın eşsiz tecrübe ve bilgilerini kaleme aldığı “SAĞLIKLI YAŞA KARİYERİN OLSUN” tekrar tekrar okuyacağınız ve hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz bilgilerle dolu bir kitap.

Unutmayın!

Sağlık temelini atmadan inşa ettiğiniz kariyerin güvenliğinden emin olamazsınız! Yapmanız gereken tek şey; okumak ve uygulamak… İyi bir kariyer ve sağlıklı bir yaşam sandığınız kadar uzağınızda değil.

Aşağıdaki linklerden kolayca satın alabilirsiniz:

http://www.dr.com.tr/Kitap/Saglikli-Yasa-Kariyerin-Olsun/Egitim-Basvuru/Kisisel-Gelisim/urunno=0000000421596

http://www.kitapyurdu.com/kitap/saglikli-yasa-kariyerin-olsun/285808.html&filter_name=sa%C4%9Fl%C4%B1kl%C4%B1%20ya%C5%9Fa%20kariyerin%20olsun

Tüm Kitaplar

Menü