Yorgunluk – Tükenmişlik Yönetimi Eğitimi

Yorgunluk – Tükenmişlik Yönetimi Eğitimi

Yorgunluk – Tükenmişlik Yönetimi Eğitimi

EĞİTİMİN AMACI

Yorgunluk – Tükenmişlik Yönetimi eğitimi ile amacımız kişilerin isteksizlik ve halsizlikle başa çıkmalarında onlara yardımcı olmaktır; çünkü kişi yorgun olduğunda içinden bir şey yapmak gelmez ve yapılan işler de bir an önce bitsin mantığı ile çok önemsenmez. Böyle bir durumda işler ya geç yapılır ya da yanlış. Bu da işyerinin verimliliğini düşürür, müşterilerine karşı zor durumda kalmasına neden olur. Yorgunluğun neden olduğu performans kaybı başka hiçbir yatırım aracı ile telafi edilemez.

Çağımız insanı sürekli bir şeylere yetişmek durumunda kalmaktadır. Yorgunluğunun nedeni çoğunlukla bu olmasına rağmen bazen gece iyi uyumamaktan bazen öğün atlamaktan bazen işyeri ve evin uzak mesafesinden bazen aile ve özel hayat bozukluklarından yorgunluk kronik hale gelmektedir. İşte bundan sonra sorunu çözmek daha zordur. Eğitimimizin tercih edilme sebebi durum bu safhaya gelmeden çözülmesini sağlamamızdır. Bunu da çalışanların farkındalığını arttırarak yorgunluğunu yönetebilmesini sağlayarak başarmaktayız.

Yorgunluk Yönetimi Eğitimi ne sağlar?

Günümüzde hayat her yönüyle çok hızlı; çünkü sistem bunu gerektiriyor. Beraberinde yorgunluk yaşıyoruz. Gün içinde sık sık enerjimiz düşüyor, canımızın bir şey yapmak istemiyor. Eğitimimiz çalışanın kendi yorgunluğunun temelde nedenini bulmasını ve bunu ortadan kaldırmasını sağlar. Enerjisi düştüğünde ne yapması, ne yemesi, nasıl oturması, ne giymesi gerektiğine kadar detaylıca anlatılır. Dikkati ve konsantrasyonu artmış çalışanların tüm gün bu enerjiyle ve farkındalıkla yaptıkları işlerde herhangi bir gecikme veya yanlış ilerleme olmayacaktır.

Eğitime Katılım Formu

Detaylı bilgi almak için hemen arayabilir ya da formu doldurabilirsiniz.

Menü