Özlem Çakır

Özlem Çakır

Ünvan

Dönüşüm Yönetmeni, Konuşmacı, NLP Uzmanı, Danışman

Biyografisi

Özlem Çakır Kimdir?

Eğitim Kariyeri

Dönüşüm Koçu ve NLP Uzmanı Özlem Çakır, Galatasaray Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Eğitim süresi boyunca kurumsal dünyada  birçok alanda farklı stajlar yapmış mezun olduktan sonra satış departmanında çalışmıştır.

Her zaman insanlarla iç içe olabilecek, onlara fayda sağlayabilecek şeylerle meşgul olmak istemiş ve yapmak istediği işlerin bu olmadığına karar vermiş olan Çakır, hem Kişisel Gelişim Dünyası’ndan hem de UK Coaching Academy’den NLP Trainer, Foundational Trained Life Coaching, Certified Life Coaching  ve Master Health Life Coaching eğitimlerini almıştır.

2013 sonlarından bu yana birçok insana “İşim değil, ışığım” diyerek Dönüşüm Danışmanlığı yapmış ve yapmaktadır.

Fırat Çakır Akademi’de Sağlıklı Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçluğu ve NLP Uzmanlığı birebir eğitimleri vermektedir.

“Keşkesiz Yaşamak” isimli konuşmasıyla üniversitelerde seminerler yapmakta olup kurumlarda “Pozitif İletişim”, “Şiddetsiz ve Öfkesiz İletişim”, “İlişki Yönetimi”, “Motivasyon ve Başarı”, “İçsel Liderlik”, “Sağlıklı Yaşam”, “Duyguların Yönetimi”, “Stres ve Öfke Kontrolü” “Topluluk Önünde Konuşma ve Sunum Becerileri”, “Liderlik ve Kişisel İmaj”, “Kurumsal ve Sosyal Yaşam Etiketi” “Algı Yönetimi”, “Hedef Belirleme ve Planlama”, “Yorgunluk – Tükenmişlik Yönetimi” eğitimleri vermektedir.

İlk kitabı Keşkesiz Yaşamak ile her şeyin kendini sevmekle başladığını ve kendimizi nasıl seveceğimizi göstererek keşkesiz yaşayan insanların sayısını arttırmayı amaçlamış; keşkesiz yaşamak için tüyolar vermiştir.

Detaylı bilgi için www.ozlemcakir.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

TÜM EĞİTMENLER

Tülin Selçuk

Umut Çınar

Emre Turhan

Utku Gezgin

Gökalp Saklı

Ziya Yazıcı

Beyhan Sarak

Gülden Kılınç

Özlem Çakır

Fırat Çakır

Menü