Tülin Selçuk

Tülin Selçuk

Ünvan

Kişisel Marka ve İmaj Gelişimi, İletişim ve Beden Dili, Nezaket, Zarafet ve Sofra Adabı, Postür Eğitimi, Kaliteli Uyku Eğitimi

Biyografisi

Tülin Selçuk kimdir ?

Tülin Selçuk,1978 doğumludur.  25 Yıllık perakende tecrübesine sahiptir.  İş yaşamının 22 Yılını Eren Holding bünyesinde geçirmiştir.

En son, Eren Perakende içerisinde yer alan Burberry, The Kooples Gant, Lacoste, Nautica, Occasion ve Superstep markalarının Eğitim Koordinatörlüğü ve Eğitmenliğini yapmıştır.

Bu eğitimler, Üniversitelerle iş birliği kapsamında, Arel Üniversitesi, Kültür Üniversitesi ve Gedik Üniversitesi kampüslerinde verilmiştir.  Bu bağlamda Sertifika ve mezuniyet tören organizasyonları da tarafınca gerçekleştirilmiştir. Öte yandan şirket içi performans kriterlerini değerlendirme ve ödüllendirme sistemlerini yönetmiştir. Bununla birlikte performans artırımına yönelik çeşitli Yurt içi ve Yurt dışı motivasyon organizasyonları düzenlemiştir.

Uk Coaching Akademi Türkiye’den Profesyonel yaşam koçluğu ve NLP Uzmanlığı sertifikalarını almıştır. Halen yaşam koçluğu ve NLP Uzmanlığı yapmaktadır. Ayrıca çeşitli Üniversiteler de ve Sektörel Zirve günlerinde konuk konuşmacı olarak yer almaktadır.

Tülin Selçuk 10 Yılı aşkın süredir, 5.000 ‘den fazla kişiye, Beden Dili İletişim, Kişisel Marka Gelişimi, Zarafet-Nezaket ve Tekstil bilgisi eğitimlerini vermiştir. Sadece yurt içi değil, Yurt dışında Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan ve Moldova’da da aynı eğitimleri sunmuştur.

Eğitim aracı olarak Mağazacılık, Kurum kültürü, Görsel düzenleme, İletişim, Marka Tarihçesi ve Ürün Bilgisi eğitim konulu kitapçıklar yazmıştır. Yönettiği 1,5 yıl süren sesli kitap projesi sonucunda söz konusu kitapçıklara cep telefonu uygulaması üzerinden erişim de sağlanmıştır.

Profesyonel Dans eder, Pilates yapar. Tülin Selçuk gezgin bir ruha sahiptir. Bu yönünü beslemek için de sürekli seyahat eder.

Eğitimler

  • Kişisel Marka ve İmaj Gelişimi
  • İletişim ve Beden Dili
  • Nezaket
  • Zarafet ve Sofra Adabı
  • Postür Eğitimi
  • Kaliteli Uyku Eğitimi

TÜM EĞİTMENLER

Tülin Selçuk

Umut Çınar

Emre Turhan

Utku Gezgin

Gökalp Saklı

Ziya Yazıcı

Beyhan Sarak

Gülden Kılınç

Özlem Çakır

Fırat Çakır

Menü